ABLAS - Are�l rekreacn�ch stredisek Borovice Lites a Seba ABLAS - Are�l rekreacn�ch stredisek Borovice Lites a Seba

Výlety v okolí

Koupaliště Dolní Bukovina Koupaliště Dolní Bukovina..

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Koupaliště Dolní Bukovina je betonová vodní nádrž. Nachází se na konci obce Dolní Bukovina blízko města Mnichovo Hradiště v České republice. U koupaliště se nachází také kemp. M..


Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Mnichovo Hradiště

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Mnichovo Hradiště je barokní sídlo, které se nachází ve městě Mnichovo Hradiště , cca 20km severně od města Mladá Boleslav v České republice . Původně zde stál renesanční ..


Muzeum Mnichovo Hradiště Muzeum Mnichovo Hradiště

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Muzeum Mnichovo Hradiště se nachází ve městě Mnichovo Hradiště v České republice. Muzeum vzniklo na základě sbírek pro národopisnou výstavu, která se konala v roce 1895. Ty by..


Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Mnichovo Hradiště je město asi 70 km na severovýchod od Prahy , v České republice . Nachází se 30km jižně od města Liberec a 20 km severně od města Mladá Boleslav . Město má ..


Pivovar Svijany Pivovar Svijany

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Pivovar Svijany je jeden z největších nezávislých pivovarů v České republice . Nachází v Libereckém kraji, nedaleko Turnova , v obci Svijanský Újezd. Stojí u rychlostní komunikac..


Drábské světničky Drábské světničky

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Drábské světničky jsou zbytky skalního hradu vytesaného do pískovcových skal. Nachází se v České republice , asi 4 kilometry od Mnichova Hradiště . Z historie hraduDrábské světn..


Mužský Mužský

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Mužský je čedičový vrch s nadmořskou výškou 463 m. Nachází nad stejnojmennou obcí v Českém ráji nedaleko města Mnichovo Hradiště v České republice. Mužský je nejvyšší bod oblasti..


Ralsko Ralsko

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Ralsko je město nacházející se v oblasti bývalého vojenského výcvikového prostoru Ralsko u města Mimoň . Cca 30km jihovýchodně od města Liberec v České republice . Ralsko se sk..


Hrad Valečov Hrad Valečov

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Valečov je hradní zřícenina, která se nachází v České republice, nedaleko města Mnichovo Hradiště . Přibližně 3 km od dálnice Praha - Liberec. Hrad Valečov byl založen na po..


Příhrazské skály Příhrazské skály

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Příhrazské skály jsou pískovcové skalní město. Nacházejí se nedaleko vrchu Mužský v Českém ráji cca 6 km severovýchodně od města Mnichovo Hradiště v České republice. Příhrazské ..


Muzeum Bakovska Muzeum Bakovska

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Muzeum Bakovska sídlí v budově bývalé školy ve stejnojmeném městě, ležící cca 15 km severně od města Mladá Boleslav . Muzeum Bakovska bylo založeno v roce 2002 a navazuje na pův..


Koupaliště Bělá pod Bezdězem Koupaliště Bělá pod Bezděz..

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Koupaliště Bělá pod Bezdězem je venkovní koupaliště nacházející se ve městě Bělá pod Bezdězem. Leží v okrajové části města. Město se nachází 15 km severozápadně od města Mladá Bo..


Johanitská komenda Johanitská komenda

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Johanitská komenda - klášter řádu johanitů představuje patrový komplex kamenných románsko-gotických budov, objevených v roce 1991 v Českém Dubu v České republice. Historie s..


Zámek Sychrov Zámek Sychrov

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Sychrov je krásný novogotický komplex. Nachází se na severu České republiky, přibližně 17 km od města Liberec . Patří mezi významné kulturní památky České republiky. V míst..


Muzeum Bělá pod Bezdězem Muzeum Bělá pod Bezdězem..

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Muzeum Bělá pod Bezdězem je muzeum nacházející se ve městě Bělá pod Bezdězem. Město leží 15 km severozápadně od města Mladá Boleslav v České republice. Muzeum Bělá pod Bezděz..


Hrad Zvířetice Hrad Zvířetice

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Zvířetice je zřícenina středověkého hradu u města Bakov nad Jizerou v České republice. Leží na pravém břehu řeky Jizery, cca 1 km jihozápadně od vlakového nádraží Bakov nad ..


Čertova zeď Čertova zeď

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Čertova zeď je národní přírodní památka na severu České republiky. Tento chráněný přírodní výtvor se nachází přibližně 5 km severovýchodně od města Český Dub. Čertova zeď je pozů..


Turnov Turnov

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Je zde na co se koukat. Zaujme Vás jistě Muzeum Českého ráje, které má mnoho sbírek různých minerálů, sbírky geologické i historické. Moc se mi líbily. Poblíž Turnova se dá navšt..


Židovský hřbitov  Turnov Židovský hřbitov Turnov..

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

V Turnově, srdci Českého ráje, nachází se jediný židovský hřbitov v semilském okrese. Rozprostírá se na místě kde by jej málokdo čekal, pod mostem rychloproudé silnice, vedle kru..


Kopicův statek Kopicův statek

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kopicův statek je roubená usedlost z druhé poloviny 18. století. Nachází se v České republice , v Českém ráji , nedaleko Turnova , u obce Kacanovy . Významná památka lidové arc..


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem

Momentálně nejsou uloženy žádné aktuality.

ABLAS - Areál rekreačních středisek Borovice Lites a Seba

  • Borovice u Mnichova Hradiště
  • 295 01 Mnichovo Hradiště
  • telefon: +420 724 089 065
  • email: info@arb.cz
ABLAS - Areál rekreačních středisek Borovice Lites a Seba

© 2010 Areál rekreačních středisek Borovice Lites a Seba